KONST / Litografier / Färglitografi 15218130
nr 1521 8130
Anders Samuelsson
(f. 1943), Sverige
Kvinna. Signerad, numrerad 186/250, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 63x47 cm
Anders Samuelsson, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:02:02
9/2 21:47:21
100 kr
10/2 07:40:09